Preskočit na obsah

Vyhľadávanie

Ekotofilm – Envirofilm

25.09.2023 - 29.09.2023 Bratislava, Banská Bystrica


Cieľom festivalu je inšpiratívnym spôsobom meniť správanie spoločnosti vo vzťahu k životnému prostrediu a vytvoriť priestor k otvorenej diskusii o otázkach trvalo udržateľného rozvoja. Každoročne slovenskému divákovi prinášame najnovšie dokumentárne filmy z celého sveta z oblasti ochrany životného prostredia a udržateľnosti.

Viac informácií: www.ekotopfilm.sk

Zvyšovanie odolnosti budov na zmenu klímy

28.09.2023 - 28.09.2023 Online priestor


Seminár zameraný na zvyšovanie odolnosti budov na zmenu klímy spojený s krstom publikácie Odolné sídliská. Hĺbková obnova budov je smart riešenie pre bytové domy.

PROGRAM

Organizátor:Ministerstvo životného prostredia SR, Európska komisia

Festival HUBY

28.09.2023 - 30.09.2023 Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Školská 4, Liptovský Mikuláš

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši pozýva na FESTIVAL HUBY – 5. ročník výstavy živých húb oslavujúcej krásu, tajomnosť a rozmanitosť tejto nevšednej ríše.

Festival HUBY sa uskutoční v dňoch 28. – 30. septembra 2023 v priestoroch Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláš a Diera do sveta v Liptovskom Mikuláši v spolupráci s OZ Agarikon.

Okrem tradičnej výstavy živých húb spojenej s mykologickou poradňou vás čaká bohatý program zahŕňajúci prednášky, exkurziu, umenie, gastro a pestrý program pre malých hubárov a hubárky.

Podrobný program festivalu

Organizátor:Múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, SZOPK ZO SMOPaJ, o.z. Agarikon