Preskočit na obsah

Semináre 2018

Workshop pre geológov II.

Slovenská agentúra životného prostredia  pripravila tento workshop  v rámci Národného projektu 3 Zlepšovanie informovanosti a poskytovanie poradenstva v oblasti zlepšovania kvality životného prostredia na Slovensku, Hlavnej aktivity 5, podaktivity 5.3.3. Workshop environmentálne záťaže a geologická verejnosť. Workshop sa konal v Grand Hoteli Bellevue**** v Hornom Smokovci vo Vysokých Tatrách v termíne 26. - 28. 11. 2018.

Prezentácie


Workshop pre geológov I.

Slovenská agentúra životného prostredia pripravila tento workshop v rámci Národného projektu 3 Zlepšovanie informovanosti a poskytovanie poradenstva v oblasti zlepšovania kvality životného prostredia na Slovensku, Hlavnej aktivity 5, podaktivity 5.3.3. Workshop environmentálne záťaže a geologická verejnosť. Workshop sa konal v Grand Hoteli Bellevue**** v Hornom Smokovci vo Vysokých Tatrách v termíne 21. - 23. 11. 2018.

Prezentácie


Seminár v oblasti environmentálnych záťaží

Slovenská agentúra životného prostredia pripravila tento seminár v rámci aktivít národného projektu Zlepšovanie informovanosti a poskytovanie poradenstva v oblasti zlepšovania kvality životného prostredia na Slovensku. Seminár, ktorý sa zaradil medzi úspešné sprievodné podujatia festivalu filmov o trvalo udržateľnom rozvoji EKOTOPFILM – ENVIROFILM 2018, sa konal v Cikkerovej sieni Radnice na Námestí SNP 1 v Banskej Bystrici v stredu 2. mája 2018.

Stiahnite si: Pozvánka a program

Prezentácie: