V bratislavskom Starom Meste bude zber starých elektrospotrebičov

30.09 2009, TASR

V bratislavskom Starom Meste bude zber starých elektrospotrebičov

Bratislava 30. septembra (TASR) Do štvrtka 1. októbra sa môžu prihlásiť záujemcovia o likvidáciu starých elektrospotrebičov, ktorí bývajú v bratislavskom Starom Meste.

Jeho samospráva pripravuje jesenný zber nepotrebných chladničiek, pračiek, mikrovlniek, televízorov, počítačov, varičov, kávovarov, sušičov vlasov a iných elektrospotrebičov priamo z domácnosti. Ním chce predísť vytváraniu čiernych skládok aj prispieť k ochrane životného prostredia, keď odberom u spotrebiteľa umožní osvedčenej spoločnosti odborné rozobratie elektrospotrebičov bez úniku škodlivých látok do ovzdušia.

Záujemcovia o túto nadštandardnú službu sa musia nahlásiť na telefónnych číslach 59246 333 alebo 59246 417. Môžu využiť i mailovú adresu janka.cillikova@staremesto.sk. Samotný zber sa uskutoční 3. a 10. októbra.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Copyright © TASR 2020
Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Súvisiace články

Značky