ŠIŠKA 2009 - Veľtrh environmentálnych výučbových programov

05.10 2009, Enviroportal

ŠIŠKA 2009 - Veľtrh environmentálnych výučbových programov

Centrum programovania environmentálnych projektov a environmentálnej výchovy organizuje XII. ročník Veľtrhu environmentálnych výučbových programov, ktorý sa uskutoční v dňoch 8. až 10. októbra 2009 v SEV SAŽP Drieňok Teplý Vrch.

Každý rok sa na tomto podujatí stretnú ľudia, ktorí sa zaoberajú environmentálnou výchovou, sú ochotní podeliť sa o svoje poznatky a pri aktívnej výmene skúseností načerpať nové podnety a nápady. Nosnými témami XII. ročníka sú - vesmír, biodiverzita a informačné technológie v environmentálnej výchove.

V rámci programu, ktorý začína 8. októbra (štvrtok) večerou o 18.00 a končí 10. októbra (sobota) obedom, pre Vás pripravujeme potulky vesmírom so zaujímavým hosťom, návštevu známych aj neznámych jaskýň Drienčanského krasu, ukážky z víťazných filmov festivalu Envirofilm 2009. V rámci voľného programu sú na stredisku k dispozícii športoviská (tenisové kurty, fitness centrum, sauna). Neodmysliteľnou súčasťou veľtrhu je burza kníh, metodických materiálov a učebných pomôcok. Veľtrh Vám súčasne dáva možnosť prezentácie Vašich vlastných nápadov, skúseností, projektov a publikácií v oblasti environmentálnej výchovy a výchovy k trvalo udržateľnému rozvoju.


PROGRAM PODUJATIA


PRIHLÁŠKA

Copyright © Enviroportal 2020

Súvisiace články

Značky