Preskočit na obsah

Bojnickú zoo budú môcť navštíviť len očkovaní a ľudia po prekonaní COVID-19

24.11 2021, TASR

Bojnice 23. novembra – Národnú zoologickú záhradu v Bojniciach budú môcť po novom navštíviť len očkovaní a ľudia, ktorí prekonali ochorenie COVID-19. Úpravou podmienok vstupu reaguje zoo na vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva SR v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu. 

Verejnosť bude môcť zoo navštíviť naďalej každý deň od 9.00 do 16.00 h. Vstup je možný len cez hlavný vchod, návštevníci sa musia preukázať dokladom o očkovaní alebo o prekonaní ochorenia COVID-19.

Pavilón slonov, opíc a vivárium, rovnako i predajňa suvenírov sú zatvorené. Po celom areáli zoo rozmiestnila dezinfekčné stanice, návštevníkov prosí o dodržiavanie opatrení.

,,Pred návštevou si, prosím, skontrolujte aktuálne informácie na našom webe alebo na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Keby sa čokoľvek zmenilo, na týchto miestach budeme o tom neodkladne informovať," upozornil návštevníkov hovorca zoo Pavel Procner.

Copyright © TASR 2022
Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Súvisiace články

Značky

Obnova rodinných domov Rezort MŽP SR